Piłka ręczna chłopcy SP Drukuj
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
środa, 12 grudnia 2018 12:29

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce  Gronowo Elbląskie

II miejsce Zwierzno

III miejsce Nowakowo

IV miejsce Gronowo Górne

V miejsce Młynary

 

 

 

 

 

 

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

FINAŁY – 08.10.2018 ZWIERZNO

 

WYNIKI:

Zwierzno – Gronowo Elb.            0:6

Gronowo Gór.  – Młynary           1:0

Nowakowo - Zwierzno                 5:7

Gronowo Elb. – Gronowo Gór.   3:1

Nowakowo – Młynary                  4:7

Zwierzno - Gronowo Gór.            1:1

Młynary - Gronowo Elb.                              0:2

Gronowo Gór. – Nowakowo      0:3

Młynary – Zwierzno                       3:4

Gronowo Elb. – Nowakowo       2:3

TABELA KOŃCOWA:

1. Gronowo Elbląskie    6pkt.     13:4

2. Zwierzno                       5             12:15

3. Nowakowo                   4             15:16

4. Gronowo Górne          3             3:7

5. Młynary                          2             10:11

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             Gronowo Elbląskie                                           80 pkt.

II miejsce            Zwierzno                                                                              70

III  miejsce         Nowakowo                                                          60

IV miejsce          Gronowo Górne                                                50

V miejsce           Młynary                                                                40

 

 

1. Gronowo Elbląskie

Cybula Szymon                                Rychter Adam                  Wajda Igor

Zieliński Maciej                               Kisiel Tymon                     Liedtke Bartosz

Świercz Szymon              Szymko Dominik             Żółty Adrian

Hawryszko Oskar            Fiedor Wiktor                   Rogacz Piotr

Rogacz Paweł                   Bieńkowski Filip

op. Dorota Piechotka

2. Zwierzno

Sokół Szymon                   Ryś Hubert                         Cysewski Michał

Adamowicz Tymoteusz                Rurka Mateusz                 Banasia Bartek

Dąbrowski Kacper          Fos Szymon                       Jurkiewicz Dawid

Andrzejczyk Artur           Gawłowski Błażej           Lawicki Wojtek

Lidtke Tomasz                  Strzelecki Marcel

op. Mariola Szalecka

3. Nowakowo

Dębek Marcel                   Zalewski Jakub                Wielesik Wojciech

Strąk Karol                         Kamieniak Adrian           Kowalski Mateusz

Brzoza Marcin                   Stefański Krystian

op. Piotr Szuba

4. Gronowo Górne

op. Krzysztof Machiński

5. Młynary

op. Jan Durka

Trzy pierwsze drużyny otrzymały statuetki, a zawodnicy trzech pierwszych zespołów medale.

Elbląski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół 
w Gronowie Elbląskim za nieodpłatne udostępnienie i przygotowanie sali do przeprowadzenia turnieju.

Turniej finałowy został zrealizowany ze środków finansowych Starostwa Powiatowego
w Elblągu
.

PUNKTACJA GENERALNA po rozegraniu:

jesiennych biegów przełajowych dz i ch

sztafetowych biegów przełajowych dz i ch

piłki ręcznej ch

 

MSC.

SZKOŁA

PKT.

1-2.

Młynary

300

1-2.

Gronowo Elbląskie

300

3.

Zwierzno

170

4.

Rogajny

160

5.

Nr 3 Pasłęk

140

6.

Nr 2 Pasłęk

130

7-8.

Milejewo

90

7-8.

Gronowo Górne

90

9.

Godkowo

80

10.

Jegłownik

70

11.

Nowakowo

60

12-13.

Pilona

40

12-13.

Zielonka Pasłęcka

40

14.

Błudowo

30

15.

Nr 1 Pasłęk

20

16.

Żurawiec

10

 

 

 

 

Organizator Imprez Sportowych ESZS

Szymon Nagy

 

 

tn_IMG_20181008_115315_resized_20181211_070629573.jpg tn_IMG_20181008_115320_resized_20181211_070628433.jpg tn_IMG_20181008_115341.jpg tn_IMG_20181008_115341_resized_20181211_070629944.jpg tn_IMG_20181008_115347_resized_20181211_070628825.jpg tn_IMG_20181008_115401.jpg tn_IMG_20181008_115407_resized_20181211_070629217.jpg tn_IMG_20181008_115513_resized_20181211_070628058.jpg tn_Ręczna chł Zwierzno.jpg