Strona główna RODO
NESTLE (Po)Rusza Polskę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
poniedziałek, 15 maja 2017 19:36

 

Rozpoczął się drugi etap jubileuszowego programu „Nestle porusza Polskę”, w którym do wygrania jest 16 siłowni plenerowych w skali kraju. Do konkursu zostały zgłoszone dwie lokalizacje na terenie Gminy Elbląg: w Nowakowie i we Władysławowie. Teraz to internauci głosują, gdzie chcieliby widzieć siłownię terenową. Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W lokalizacjach, które zdobędą największą liczbę głosów, już jesienią będzie można ćwiczyć na siłowniach terenowych od Nestlé. Wybór zwycięskich lokalizacji odbywa się poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej www.nestleporusza.pl. Głosowanie trwa do 30 czerwca. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Jak głosować? Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na Stronie Nestle jedna osoba będzie mogła każdego dnia trwania głosowania oddać 1 głos na wybraną lokalizację. Na www.nestleporusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać  nazwę województwa i odnaleźć naszą miejscowość - Nowakowo. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Pamiętaj - dziennie można oddać 1 głos, a głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 roku. Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego warto zmobilizować się i codziennie odwiedzać stronę Nestle. Zachęcamy do głosowania.

 

Kliknij i głosuj: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie

 

Stan głosów na dzień 23 czerwca 2017 - 282 głosów

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100576.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010