Strona główna Katecheta Parafialny Dzień Rodziny
Parafialny Dzień Rodziny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
poniedziałek, 01 czerwca 2015 17:52

Parafialny Dzień Rodziny

 

 

Serdecznie Zapraszamy Wszystkich do udziału w kolejnym już festynie rodzinnym.

 

Dzieci i Młodzież mogą korzystać z atrakcji używając zdobytych

w ciągu roku punktów, po wcześniejszej wymianie ich

na walutę parafialną.

Wymiany punktów dokonujemy podczas festynu.

 


Poniżej znajduje się zestawienie punktacji dla poszczególnych klas.

Klasa 00

Julia Kowal

60

Alicja Wanatowska

50

Oliwia Wanatowska

50

Patrycja Brynda

40

Michał Kolasa

40

Jakub Rogoz

25

Kacper Rogoz

25

Kalina Banaszczuk

20

Adrian Ceyer

20

Jakub Dernoga

20

Alan Kowalski

20

Ewa Matuszewicz

20

Marek Pawłowski

20

Michał Pędziola

20

Jakub Sternicki

20

Laura Tomaszewska

20

Filip Tomaszewski

20

Daniel Wardyn

20

Alan Warszawski

20

Ada Julia Zakrzewska

20

Filip Żurawski

20

 

Klasa Ia

Szulc Otylia

70

Jarosz Wiktor

60

Cira Paweł

50

Pettke Bartosz

40

Hebel Karolina

30

Kamieniak Adrian

30

Komuda Tymoteusz

30

Skarżyński Bartosz

30

Arent Zuzanna

20

Jałocha Oliwia

20

Kanigowska Kinga

20

Kowalska Magda

20

 

Klasa Ib

Smorągiewicz Julia

80

Kolasa Michalina

50

Zakrzewska Maja

40

Kowalska Jesica

30

Stecyk Bartosz

30

Ceyer Monika

20

Hebel Katarzyna

20

Iwaniszewska

20

Kaszkur Amelia

20

Strąk Karol

20

Wielesik Wojciech

20

Kazimierowicz Łukasz

15

Pawłowski Bartosz

15

Zalewski Jakub

15

Arent Maciej

10

Gilbas Cyprian

10

Kowalski Mateusz

10

Tecław Konrad

10

 

Klasa II

Stefański Krystian

133

Topolski Kacper

92

Kobylarz Kinga

65

Skarżyńska Natalia

57

Dębek Marcel

56

Brzoza Marcin

45

Olewnik Julia

45

Van Muijen Gracjan

42

Janowska Iga

40

Kowal Michał

35

Tomkiewicz Amelia

35

Bartkiewicz Katarzyna

10

 

Klasa III

Turoń Wiktoria

142

Kowalczyk Nikola

114

Lewowicka Weronika

110

Kolasa Szymon

94

Górzyńska Joanna

83

Wójcik Kornelia

71

Kobylarz Oliwier

70

Lustyk Jakub

67

Żurek Wiktor

55

Żoch Oskar

35

Rucka Maja

10

Rucki Grzegorz

10

Tecław Jakub

10

 

Klasa IV

Szaro Agnieszka

184

Dziak Julia

68

Kurkiewicz Natalia

49

Kulecka Katarzyna

37

Cyran Łukasz

35

Gilbas Fabian

35

Stecyk Jakub

35

Ceyer Patrycja

35

Marciniak Bartosz

33

Sternicki Kacper

31

Kamieniak Dawid

25

Tomkiewicz Zuzanna

25

Wardyn Michał

25

Wojtaś Jakub

25

Brynda Marcin

21

Dziubak Michalina

10

Wołkołowska Wiktoria

10

 

Klasa V

Górzyńska Roksana

73

Kuchnicka Marta

70

Kalicińska Alicja

52

Włodarczyk Krystian

52

Lustyk Arkadiusz

51

Stankowska Elwira

41

Kowalska Sara

37

Pasiecznik Katarzyna

35

Wanatowski Dawid

35

Van Muijen Norbert

35

Kamieniak Patrycja

30

Zdanowska Maja

30

Szmejchel Sandra

25

Szybilski Piotr

25

Komuda Piotr

20

Oszczyk Adrianna

10

Rucki Adam

10

Sulkowski Kacper

10

 

Klasa VI

Jarosz Paulina Wiktoria

133

Topolska Martyna

103

Lewowicka Daria

97

Kobylarz Klaudia

82

Kwapisz Dagmara

61

Brynda Wiktoria

60

Szulc Arkadiusz

45

Szulc Martyna

40

Kulecki Rafał

36

Stasiak Kamil

35

Stasiak Radosław

35

Bedra Marek

10

Szarliński Szymon

10

 

Klasa IGG

Smorągiewicz Alicja

110

Kamieniak Wiktoria

80

Wanatowska Agata

80

Kulesz Sebastian

50

Piskorowski Kajetan

50

Rosiak Mateusz

50

Rosiak Patryk

50

Pettke Kacper

50

Milanowski Sebastian

50

Filipowicz Dawid

35

Wojtaś Filip

35

Wołkołowska Patrycja

20

Janiszewski Karol

15

Gilbas Filip

15

Chomacki Szymon

10

Dziubak Zuzanna

10

Glaza Krzysztof

10

Kaszkur Patrycja

10

Pasiecznik Jarosław

10

Smorongiewicz Jakub

10

Szmeichel Wiktoria

10

Stonio Anita

10

 

Klasa IIGG

Kurkiewicz Kacper

150

Nowokrzewska Agnieszka

85

Włodarczyk Jakub

75

Murawiec Agata

60

Kuchnicki Michał

40

Hajdukiewicz Paulina

35

Bieszczad Karol

10

Giszka Krystian

10

Juśko Wiktoria

10

Rogoz Anita

10

Sekuła Damian

10

Wiktorzak Jolanta

10

Witka Natalia

10

 

Klasa IIIGG

Rogoz Alicja

150

Biegaj Natalia

85

Piskorowska Karolina

85

Murawiec Konrad

65

Kopcińska Joanna

60

Pracharczyk Kacper

25

Brzoza Anna

20

Cira Krzysztof

20

Kowalski Damian

20

Wielesik Martyna

15

Kosek Marcelina

10

Pasiecznik Szymon

10

Rogoz Dawid

10

Warszawski Oskar

10

Sułkowski Dawid

10

Ziegert Aleksandra

10

Żebrowski Michał

10

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1080347.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010