Strona główna Galeria sław

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2015//2015/test_trzeciaka) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Test trzecioklasisty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
niedziela, 03 maja 2015 14:04

Sprawdzian Trzecioklasisty

 

 

 

16 kwietnia  klasa III SP brała udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie  Kompetencji Trzecioklasisty przygotowanym przez wydawnictwo Operon. Był to pierwszy tak ważny sprawdzian wiedzy w ich życiu szkolnym.  Test, który składał się  z dwóch części rozpoczął się od obejrzenia filmu terapeutycznego przygotowanego przez organizatorów konkursu. Po nim uczniowie rozpoczęli pisanie a ich rodzice kibicowanie swoim pociechom i przygotowanie im  specjalnego w tym dniu poczęstunku. Test jak test okazał się dla jednych łatwy a dla drugich trudniejszy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że:- „Matematyka była łatwiejsza”

To, jak wypadliśmy w nim, w porównaniu do innych szkół w kraju okaże się na początku  czerwca.  Po sprawdzeniu prac już teraz wiadomo, że Asi Górzyńskiej udało się zdobyć 40 punktów, czyli wszystkie z możliwych. Gratulacje!! Tylko 1  mniej miała Weronika Lewowicka (39) . Pozostałym uczniom też poszło nienajgorzej.

Najważniejsze, by wiedza i zdobyte do tej pory umiejętności pozwoliły naszym „ trzeciakom” dobrze rozpocząć  edukację na drugim poziomie edukacyjnym, czyli w klasie czwartej.

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100243.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010