Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2015//2015/wycieczka) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Wycieczka klasy VI do Elbląga PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
niedziela, 03 maja 2015 13:59

Wyjazd klasy VI do Biblioteki w Elblągu

 

W dniu 13 kwietnia 2015r. klasa VI wraz z p. A. Witkowską   była na wycieczce  w Warmińsko-Mazurskiej  Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu i  uczestniczyła   w zajęciach multimedialnych związanych z poznaniem programu Audacity. Efektem lekcji muzyki powiązanej  z technologią informacyjną jest tworzenie  własnych  ścieżek dźwiękowych  i ich modyfikacji. Zajęcia prowadziła  p. Jadwiga Pawluk .

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100232.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010