Strona główna Katecheta Szkolne Jasełka

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2015//2015/jaselka_19_12_2014) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Szkolne Jasełka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
poniedziałek, 05 stycznia 2015 16:07

Szkolne Jasełka Bożonarodzeniowe

 

 

 

Dnia 19.12.2014r. w naszej Szkole odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe, czyli Tradycyjne Jasełka. Uczniowie klas IaSP, IISP, IIISP, IVSP, VSP i IIGG pod opieką Pani Renaty Szulc przygotowali dla całej szkoły widowisko, które przypomniało nam wydarzenia sprzed ponad 2000lat, a tym samym wprowadzili wszystkich w niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie życzenia wszystkim złożył Ksiądz Proboszcz, a Pani Dyrektor przekazała przedstawicielom klas opłatki do wspólnego dzielenia się i złożenia sobie świątecznych życzeń.

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_DSC01635.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010