Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2015/2015/tpd_1_09) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Pierwszy dzień w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
środa, 03 września 2014 16:01

Pierwszy dzień w przedszkolu TPD

W dniu 01 września odbył się dzień otwarty w Punkcie Przedszkolnym w Nowakowie. Przedszkolaki dzielnie przymaszerowały wraz ze swoimi rodzicami rozpocząć swoją przygodę z przedszkolem .
Przez kilka godzin dzieci miały szansę poznać swoje panie, salę, a także zapoznać się ze wszystkimi kolegami, koleżankami. Największym powodzeniem cieszyły się zabawki. Dziewczynki zainteresowały się kącikiem urody natomiast chłopcy szaleli po dywanie małymi i dużymi samochodzikami. Rodzice z wielkim zaangażowaniem starali się być towarzyszem zabaw swojego dziecka oraz z troskliwością obserwowali samodzielność swoich dzieci. Był to dzień pełen uśmiechu i zabawy.

 

Jeżeli są jeszcze zainteresowani rodzice zapisem dzieci do Naszego Punktu Przedszkolnego mamy jeszcze 3 wolne miejsca. Zapraszamy.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100579.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010