Strona główna Sport Orlik Nowakowo 29.04

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2014/turniej_29.04) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Orlik Nowakowo 29.04 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 maja 2014 19:22

Dnia 29.04.2014r odbył się

kolejny turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Elbląg. W rozgrywkach brały udział kl.III (z kl.I zgłosiła się jedna osoba, a z kl.II - żadna), kl.IV-VI oraz I-III Gimnazjum. Ogółem do turnieju było zgłoszonych 58 zawodników. Mimo niezbyt sprzyjającej pogodzie dzieciaki zacięcie rywalizowały i wszyscy świetnie się bawili. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a drużyna wygrana - puchar.
I miejsce - kl.III
I miejsce - kl.VI
I miejsce - kl.III GIMNAZJUM

Pozdrawiam.
Marcin Olewnik

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_IMG_1142.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010