Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2014/babcia) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
wtorek, 21 stycznia 2014 13:10

Dzień Babci i Dziadka to szczególny dzień,

w którym wnuczęta mogą wyrazić swoją miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. W dniu 21 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji tego święta. Licznie przybyłych gości przywitał Pan Dyrektor, poczym uczniowie przedstawili część artystyczną, złożyli życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki – kwiaty swoim kochanym Babciom i Dziadkom. Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat…” goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w tym dzisiejszym dniu.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_DSC01635.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010