Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2014/biologia2) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Parki krajobrazowe Polski konkurs PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
poniedziałek, 20 stycznia 2014 12:16

 

Dnia 16.01.2014r.w  sali edukacyjnej Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej odbył się III etap XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

     

Był to finał parkowy w którym rywalizowały cztery najlepsze szkoły wyłonione we wcześniejszych etapach i reprezentujące: miasto Elbląg oraz gminy :Elbląg, Milejewo i Tolkmicko. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Karolina Piskorowska, Joanna Kopcińska, Marcelina Kosek i Kamil Szmit pod opieką nauczyciela biologii Bożeny Diffenbach. Nasi uczniowie zajęli  II  miejsce. Uczestnicy konkursu i opiekunowie podobnie jak w poprzednich etapach otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego. GRATULUJEMY !

                          Więcej na :  http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/wysoczyznyelbląskiej

 

 

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100576.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010