Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2014/noc) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Noc z czytaniem 10/11 stycznia 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
poniedziałek, 13 stycznia 2014 12:49

Ostatnio zastanawiamy się często nad tym, dlaczego dzieci nie czytają.

 

 

Wyniki badań psychologów wskazują na to, że w rodzinie, gdzie czytają dorośli, dzieci zazwyczaj nie mają z czytaniem problemów. Nasza szkoła próbuje wprowadzić nowy wariant: nocne czytanie. Celem naszego „nocowania"  jest zainteresowanie dzieci lekturą, pokazanie im piękna słowa mówionego i uroku wspólnego głośnego czytania. I to wszystko w jedną czarodziejską noc.

„Zimową noc z czytaniem“ w naszej szkole zorganizowała Biblioteka Szkolna  i Samorząd Uczniowski.

W programie nocnego spotkania wzięli uczniowie klasy V i VI. Harmonogram  oprócz godzinnego czytania, obejmował również rozgrywki sportowe na hali gimnastycznej 

„ Konkurs błyskawiczny -  czytam więc wiem“ oraz oglądanie bajki na dobranoc.

Nocna przygoda jest niezapomniana, dlatego liczymy na kolejne  wspólne, nocne czytanie.

 


 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100241.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010