Strona główna Sport Turniej w Mini Piłce Ręcznej

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2014/chlopcy) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Turniej w Mini Piłce Ręcznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
wtorek, 03 grudnia 2013 14:17

Drużyna chłopców w Mini Piłce Ręcznej spotkała się na turnieju Powiatowym w Gronowie Elbląskim w dniu 17 października.

 

Swoje mecze rozpoczęła od wygranej z Gronowem Górnym 10 : 0, następny mecz nie był już taki łatwy i zakończył się remisem 2 : 2 .Tolkmicko nie dało się pokonać. Mecz z Pogrodziem zakończył się bardzo dobrym wynikiem dla zespołu z Nowakowa. Wygrana dała awans do finału w którym zespół z Nowakowa spotkał się z Młynarami. Bardzo zacięty pojedynek zakończony porażką w ostatnich sekundach tego meczu.

Zajęcie drugiego miejsca w powiecie dało nam szansę zagrania w rozgrywkach rejonowych, które odbyły się 29.11.2013 w Elblągu. Zespół zajął II miejsce w rejonie i może brać udział w rozgrywkach na wyższym szczeblu. Czekamy na informację ze Szkolnego Związku Sportowego.

Zespół wystąpił w następującym składzie:

  1. Wojtaś Filip
  2. Gilbas Filip
  3. Bedra Marek
  4. Kopciński Paweł
  5. Olewnik Dawid
  6. Kulesz Sebastian
  7. Rosiak Mateusz
  8. Rosiak Patryk
  9. Glaza Krzysztof

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i udział w rozgrywkach, pokazaliście pazur, dzięki.

Szuba Piotr.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1140029.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010