Strona główna Sport Zawody Powiatowe Piłka Ręczna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2014/dziewczeta) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Zawody Powiatowe Piłka Ręczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
wtorek, 03 grudnia 2013 14:11

 

 

Zawody Powiatowe rozegrane zostały w dniu 5.11.2013 w hali sportowej w Nowakowie. Do rozgrywek przystąpiły następujące zespoły; Żurawiec, Tolkmicko, Zwierzno, Pogrodzie, Gronowo Elbląskie, Gronowo Górne oraz Nowakowo.

Drużyna z Nowakowa wystąpiła w następującym składzie:

  1. Wołkołowska Patrycja
  2. Wanatowska Agata
  3. Rogoz Alicja
  4. Szmeichel Wiktoria
  5. Kaszkur Patrycja
  6. Kamieniak Wiktoria
  7. Kalicińska Kornelia
  8. Szulc Martyna
  9. Dziubak Zuzanna

Po rozegraniu meczy grupowych dziewczęta awansowały do finałowej czwórki. W pierwszym meczu o wejście do ścisłego finału przegrały z Żurawcem i zagrały o czwarte miejsce z Tolkmickiem.  Wygrywając ten  mecz zapewniły sobie trzecie miejsce w powiecie Elbląskim.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1080245.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010