Strona główna Nasz Patron- Państwowa Straż Pożarna Podziękowanie
Podziękowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 października 2013 21:54

Podziękowanie

 

 

Pragę serdecznie podziękować za to, że w tak szczególnym dla nas dniu byliście razem z Nami.

- Pani Wójt , Panie Przewodniczący, Panie Komendancie dziękuję za wspieranie nas w podejmowanych działaniach.

- Księże Proboszczu– dziękuję za poświęcenie sztandaru i modlitwę intencyjną.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za wsparcie w nadanie sztandaru i pomoc w organizacji uroczystości. Wszystkim Gościom, Przyjaciołom Szkoły – dziękuję za ofiarowane kwiaty, prezenty, a nade wszystko dziękuję za serdeczne słowa i życzenia.

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły – Moi Najbliżsi Wam dziękuję za wszystko co za Nami. Jesteście siłą i wartością naszych szkół – Szkoły Podstawowej i Gminnego Gimnazjum im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie.Dziękuję za ogromne zaangażowanie, wkład pracy, zrozumienie i profesjonalne przygotowanie dzisiejszej uroczystości. Tylko my wiemy – jak wiele sobie zawdzięczamy.

Kochani Uczniowie

Wam dziękuję najcieplej jak potrafię. Udowodniliście wielokrotnie, nauką, zachowaniem, że w pełni zasługujecie na Sztandar i imię Państwowej Straży Pożarnej. Jestem z Was bardzo dumny. Bez Was ta uroczystość nie miałaby sensu. Zespół Szkół w Nowakowie to placówka ucząca szacunku dla tradycji, umiłowania Ojczyzny, wychowująca w duchu tolerancji i otwartości. Swojej szkole, życzę samych sukcesów i wytrwałości, bo – przyszłość należy do tych, którzy chcą chcieć rozwijać najbliższe otoczenie naszej małej ojczyzny Gminy Elbląg

Bogusław Milusz

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1140058.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010