Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2013/horyzont) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Wycieczka Eduscience PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 listopada 2012 08:34

W dniach 26-27 listopada 2013 klasa I gimnazjum była na wycieczce naukowej Edu 5 Horyzont II Gdynia - Hel w ramach projektu Eduscience.

W programie zajęć byliśmy w Sopocie, następnie pojechaliśmy do Gdyni gdzie w Ośrodku Żeglarskim Akademii Morskiej odbyły się zajęcia z historii żeglarstwa i spacer po basenie jachtowym, następnie zostaliśmy zaokrętowani na statek badawczy Horyzont II i kolejne zajęcia z nawigacji morskiej i zwiedzanie statku, następnego dnia pojechaliśmy na Hel do Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii UG "Błękitna Szkoła" na Helu. Tu odbyły się wykłady o fokach /karmienie fok/, morświnach i bursztynie. Po każdych zajęciach sprawdzian z wiedzy.

Fotorelacja.


 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_IMG_20170524_090516.jpg

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010