Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2013/halo) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Hallow'en PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 listopada 2012 11:09

 

  31 października kraje anglojęzyczne obchodzą święto Hallowe’en.

To święto duchów, które niewiele ma wspólnego z polską tradycją Święta Zmarłych – więc nie należy traktować Hallowe’en jako odpowiednika święta polskiego. W naszej szkole chcieliśmy spróbować pobawić się po amerykańsku, dlatego 31.10. mieliśmy imprezę hallowe’enową. Uczniowie fantastycznie się poprzebierali: można było spotkać  przeróżne potwory, wiedźmy, mumie i wiele innych postaci- upiorów. Samorząd Uczniowski pragnie podziękować Pani Elwirze Szulc za pomoc w organizacji zabawy, jak również uczniom klasy 4, 5 i 6, a w szczególności: Agacie Filipowicz, Anicie Rogoz, Martynie i Julii Szulc oraz Patrycji Kaszkur. Dziękujemy za wspólną zabawę.

 


 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_20171128_135152.jpg

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010