Strona główna Katecheta Dzień Papieski w Nowakowie

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2013/dzien_papieski) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Dzień Papieski w Nowakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 października 2012 19:39

W dniu 16.10.2012r. w naszej szkole obchodziliśmy

wspomnienie dwunastego już Dnia Papieża Jana Pawła II. Cała uroczystość miała miejsce w kościele parafialnym w Cieplicach, gdzie o godzinie 9:00 wszyscy uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej – pod  przewodnictwem Księdza Proboszcza Pawła Guminiaka. W trakcie Mszy Świętej obejrzeliśmy ciekawą prezentację o życiu Papieża Polaka. Ponadto rozstrzygnięty został również Szkolny Konkurs o Janie Pawle II. W trzech kategoriach wiekowych rozdane zostały nagrody oraz dyplomy dla laureatów konkursu. Przygotowali Szkolne Obchody Dnia Papieskiego: Ksiądz Paweł Guminiak oraz Bartosz Pfeiffer.

 


 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100556.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010