Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2013/dzien_edukacji) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Dzień Edukacji w Nowakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 października 2012 18:09

edukacjaDnia 15 października 2012 roku w Zespole Szkół w Nowakowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W tym dniu dyrekcja szkoły wraz z Radą Rodziców i przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego powitała naszego nowego Proboszcza ks. Pawła Guminiaka. Uczniowie naszej szkoły  z Krzysztofem Orzechowskim- przewodniczącym samorządu uczniowskiego na czele, złożyli pracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia. Część artystyczną przygotowali pod okiem Pani Elżbiety Braneckiej uczniowie klasy IV SP i III Gimnazjum. Dyrektor Bogusław Milusz dziękował pracownikom za codzienny trud pracy, wyróżniając ich nagrodą.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100521.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010