Nowakowo Cup PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer
środa, 22 stycznia 2020 20:37

Liga Piłki Siatkowej Nowakowo Cup 2020

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie zaprasza do udziału w Lidze Piłki Siatkowej Nowakowo Cup 2020

Organizator: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie, UG Elbląg

Patronat: Honorowym Patronem turnieju jest  Wójt Gminy Elbląg

Miejsce: Hala Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowakowie

Uczestnictwo: Zespoły mieszane /5 panów + 1 pani/- zgodnie z listą zawodników

Przepisy: Mecze będą rozgrywane wg przepisów Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Harmonogram rozgrywek będzie ustalony i podany  w późniejszym terminie. Mecze rozgrywane będą w soboty. Pierwsze rozgrywki turniejowe odbędą się 08 lutego 2020 roku. (początek godz. 9.30) Zaplanowane są dwa lub trzy turnieje. (08.02. i 15.02. oraz  ewentualnie  22.02.2020 r.) w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.

Wpisowe: Wpisowe od każdego zespołu 150,00 zł –koszty organizacyjne. Organizator zapewnia profesjonalną obsługę, opiekę medyczną, napoje dla zespołów.

Nagrody: Wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe dyplomy, pierwsze trzy – puchary.

Termin zgłoszeń: 31  styczeń 2020 roku /decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata wpisowego – brak wpłaty oznacza rezygnacje /.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowakowie

Nowakowo 47