Strona główna
Pasowanie w przedszkolu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
czwartek, 31 października 2019 07:40

 

 

W dniu 24 października odbyła się w naszym przedszkolu wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka, która rozpoczęła się występami dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane wiersze, piosenki oraz tańce. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcia ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor – Grażynę Gałązkę. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech

 

 

 

tn_zdj pas.jpg tn_zdj pas1.jpg tn_zdj pas2.jpg tn_zdj pas3.jpg tn_zdj pas4.jpg tn_zdj pas5.jpg tn_zdj pas6.jpg tn_zdj pas7.jpg

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100595.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010