Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2015//2015/biblioteka) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Klasa III w Bibliotece w Nowakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
niedziela, 03 maja 2015 13:55

Klasa III w bibliotece w Nowakowie

 

 

 

21 kwietnia klasa III SP odwiedziła Bibliotekę w Nowakowie. Uczniowie obejrzeli wystawę malarstwa, rysunku i grafiki Benedykta Kroplewskiego oraz uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych. Pani Barbara Grzeszczak tym razem nie tylko zachęcała uczniów do czytania ciekawych książek, ale także przybliżyła autora  wystawionych w „galerii” prac i oprowadzała nas po wystawie.  Był także kwadrans na czytanie. Tym razem swoimi umiejętnościami interpretacji nowego tekstu popisywali się trzecioklasiści. W drodze do i z biblioteki  obserwowaliśmy piękne, wiosenne  rośliny oraz zwierzęta, które pojawiły się u nas wraz z wiosną. Nie mogło oczywiście obyć się bez zakupów w sklepie. To było mile spędzone przedpołudnie. A oto fotorelacja.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_P1100620.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010