Strona główna

Warning: opendir(/home/zsnowako/public_html/images/stories/2015//2015/warsztaty_dps) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/zsnowako/public_html/plugins/content/ppgallery.php on line 83
Warsztaty w DPS w Rangórach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
wtorek, 14 kwietnia 2015 11:43

Warsztaty Wielkanocne w DPS w Rangórach

 

 

 

Uczniowie klasy III SP, 18 kwietnia na zaproszenie Pani Agnieszki Iwon- terapeutyki z DPS w Rangórach brali udział w integracyjnych zajęciach plastycznych. Uczniowie wspólnie z pensjonariuszami ośrodka wykonywali kartki świąteczne i palmy wielkanocne. W przerwie pomiędzy zajęciami był słodki poczęstunek. Wszyscy mile spędzili czas, a wykonane kartki świąteczne zostały wysłane do rodzin i znajomych z najlepszymi życzeniami „ Wesołych Świąt”.

 

 

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_20180529_122846.jpg

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010